ЮІР

17 жовтня у ЗОШ №46 учні Миколаївського юридичного ліцею взяли участь у районних змаганнях загонів юних інспекторів руху.

За маршрутним листом першим етапом було проходження велоестафети. Свої навички керування велосипедом продемонстрували Кирильчук А., Лавіденко Д. (11-А), Федущак Д., Іванов В. та Кокуца А. (11-Б). Потім усі учасники ліцейської команди пройшли тестування, засвідчивши теоретичні знання Правил дорожнього руху. У конкурсі «Юний регулювальник» учень 11-А класу Тихнєв І. показав найкращий результат, заробивши 20 балів з можливих 20. З агітаційно-пропагандистською програмою виступили учні 9-А класу Горобець Є., Печериця Т., Воробйова Д., Партем І., Іванець А., Ревицька Р., Корпань А., Пустовіт К., Набокова К., які розповіли та заспівали присутнім про деякі дорожні знаки, про правила поведінки на дорозі та у транспорті.

У загальному рахунку команда Миколаївського юридичного ліцею посіла ІІ місце! Вітаємо!

ЮІР