Музей міліції

9 жовтня учні десятих класів Миколаївського юридичного ліцею відвідали музей МВС. Діти зацікавлено слухали розповідь екскурсовода і дізналися про історію створення міліції. Старшокласники розглядали експонати, зразки одягу та зброї, перечитували історичні документи, задавали питання. Наостанок діти зробили запис у пам'ятній книзі, в якій подякували за історичний екскурс,  нові знання та гарний настрій.

Екскурсію до музею МВС організували для учнів Миколаївського юридичного ліцею співробітники кримінальної міліції у справах дітей міського управління міліції, повідомляє Інтернет-видання МедіаІнфо.

Серед майбутніх випускників Миколаївського юридичного ліцею багато хто зв'яже своє життя саме з міліцією. Тому зазвичай знайомство з правоохоронними органами для наших підшефних ми розпочинаємо з історії створення міліції Миколаївщини, - зазначає оперуповноважений КМСД ММУ майор міліції Ірина Кондрацька.

Музей міліції