Участь у конференції

11 листопада 2014 року на базі Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбулися обласні педагогічні читання «Країни чорноморського басейну: історико-правовий, економіко-географічний аспекти співіснування та співпраці». Мета заходу полягала у приверненні уваги педагогічної та громадської спільноти до актуальних проблем співіснування та співпраці держав Чорноморського басейну, визначенні місця України у створенні системи колективної безпеки у Причорномор'ї, залученні учнівської молоді до розробки стратегій використання ресурсів Чорного моря для зміцнення економічної та політичної стабільності в Україні з урахуванням історико-правового досвіду регіону.

У цьому заході взяли участь учитель історії Варшавська М.Ю. й учениця 11-Б класу Миколаївського юридичного ліцею Щелінська Марія. Марія у своїй доповіді «Кримський ханат - каталізатор козаччини» розглянула історико-політичну ситуацію навколо південних земель Русі-України - Степу або Дикого поля. Майя Юхимівна наголосила на тому, що такі заходи дають змогу учням розширити свій кругозір щодо історії не тільки всієї України, але й південного регіону;  звернути увагу на проблеми збереження і відтворення екосистеми Чорного моря.

Участь у конференції