Виставка до Дня Міста

13 вересня учениці 8-А класу (Ольга Бедрега, Юліана Сушко, Валерія Маркіна, Поліна Романішина, Вікторія Момутенко, Валерія Чвартацька, Дарʼя Красникова, Анна Чернозуб, Марія Липа, Мирослава Манзя) разом із вчителями Наталею Олексіївною Леоновою та Світланою Валентинівною Гіль взяли участь у виставці до Дня міста.

На головній вулиці Миколаєва ліцеїсти представили композицію «Коли ми єдині, ми непереможні!». У ній, на блакитно-жовтому фоні, були зібрані державні та національні символи: Державний Прапор, Герб, мапа України, намальовані українські хлопець та дівчина, рушник, квіти.

У роботі над експозицією взяли участь учні 8-А класу (Сергій Потикайло, Ольга Бедрега, Мирослава Манзя, Поліна Романішина), їх батьки, та учениця 9-А Ксенія Пустовіт.

Висловлюючи враження про виставку діти відзначили, що в цей день на Радянській було дуже гарно та цікаво. Але втомилися довго стояти на місці.

Виставка до Дня Міста