70-річчя з Дня визволення Миколаєва

Напередодні святкування члени Зали бойової слави провели екскурсію для учнів 8, 9, 10-х класів. Вони розповіли про події, що відбувалися на території Миколаївської області у роки ВВВ та безпосередньо визволення міста Миколаєва.

26 березня група десятикласників Миколаївського юридичного ліцею (Тихнєв І., Кирильчук А., Новицький В., Гук Ю., Сіленко М., Васькова Ю., Сулейманов Н., Ященко В., Стадник О.) разом з Варшавською М. Ю. та Гіль С.В. були запрошені на відкриття меморіальної дошки К. Ф. Ольшанському, ім'я якого вже 40 років носить ЗОШ № 43. Ліцеїсти поклали квіти до меморіалу в місці висадки легендарного десанту, побували біля будинку, де розміщувався штаб десантників, і на екскурсії в шкільному музеї героїв-ольшанців. Цікавою була зустріч у стінах музею з автором документальних творів про героїв-ольшанців.

27 березня учні та вчителі ліцею взяли участь в урочистому мітингу до 70-річчя з дня визволення міста Миколаєва. Вони вшанували пам'ять загиблих воїнів покладанням квітів до пам'ятника.

28 березня вчителі ліцею були присутні на урочистому заході на площі біля пам'ятника героям-ольшанцям. Після всіх привітальних виступів вони разом з іншими миколаївцями поклали квіти визволителям.

70-річчя з Дня визволення Миколаєва