Міс Детектив - 2014

6 березня в нашому ліцеї пройшов щорiчний конкурс «Мiс Детектив».

Цього разу ми потрапили в атмосферу 20-30-х рр. минулого століття. Ведучі О. Бендер (Новицький В.,10-А) та К. Воробьянiнов (Пархомов В., 8-А) закликали присутніх відшукати 12 граней особливого діаманта - жінки.

До пошуку цінностей приєдналися 2 команди дівчат(по 6 учасниць): A-band «Кристалл» і B-band «Наследницы Марлен». Вони представили стильні костюми, знаходили вихід із закручених ситуацій, демонстрували фізичну майстерність, ерудованість і творчість.

Незвичайною для конкурсанток виявилася естафета, в якій необхідно було за допомогою китайських паличок перенести тенісні м'ячики з однієї корзини в іншу. Але після кількох попередніх спроб дівчата впорались і з цим завданням.

За яскраві риси свого характеру, які ведучі шукали протягом вечора,  всі учасниці отримали солодкі медалі. Перемогу в конкурсі отримала команда «Кристалл». Почесне звання «Міс Детектив» дісталося Голтвянській Катерині (11-А).

Після вечора ліцеїсти поділилися враженнями:

«Конкурс пройшов весело та дружелюбно».

«Все девочки молодцы. Особенно понравилось выступление «Наследниц Марлен»».

«Вечер удался. Участницы показали, на что способны. Была хорошая поддержка обеих команд».

Міс Детектив - 2014