"Дебати"

15 лютого 10 учнів Миколаївського юридичного ліцею взяли участь у міській інтелектуально-психологічній грі «Мафія», яка проходила в Державному Чорноморському університеті ім. П. Могили. До складу команди ввійшли:  Лавіденко Д. (капітан; 10-А), Лопата М., Бондаренко А., Хижняк М. (11-Б), Кузнецова К. (10-Б), Горожанкіна Ю., Ляшко В., Чугаєвська О. (9-А), Краснощеко Д. і Воробйова Д. (8-А). Учасниками гри були представники 11 шкіл та ліцеїв
м. Миколаєва.

7 учнів юридичного ліцею, які грали у різних командах, вийшли до півфіналу. Хочеться відзначити, що півфінальна гра проводилась англійської мовою. Ліцеїсти показали не тільки добре володіння іноземною мовою, але і вміння працювати в команді, згуртованість, відповідальність. 3 ліцеїстів (Горожанкіна Ю, Лопата М. та Краснощеко Д.) стали учасниками фінальної гри. Кожен гравець заробляв бали не тільки собі, але й для команди. За загальною кількістю балів команда юридичного ліцею посіла І місце. Переможці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Молодці! Ми пишаємося вами!

"Дебати"