Ліцеїсти в гостях у "Вікторії"

20 грудня 2013 р. ліцеїсти за ініціативою учнів 9-А класу Миколаївського юридичного ліцею та класного керівника Тараненко Л.Г. відвідали фізкультурно-оздоровчий клуб інвалідів «Вікторія».

У скромній аудиторії зібралась добра компанія та панувала дружня атмосфера. Учнями була розіграна невеличка вистава, у якій чорти та янголи підбивали дітей на добрі та лихі вчинки. Разом з ними до зали завітав Святий Миколай з подарунками.

Після вистави між членами брейн-клубу «Вікторія» та ліцеїстами відбулась інтелектуальна гра. Команди були змішані. На відміну від звичайних, цей брейн-ринг мав на меті зміцнити дружні стосунки.

Наступним етапом нашого знайомства стала невелика концертна програма. Своїм співом всіх зачарувала Горохова О.В., пролунали музичні композиції Кокуци А., Хижняк М., Ткаченко І., Марченка О. Неймовірне танго Левченко І. зачарувало всіх у залі.

По завершенні заходу відбулось чаювання, що донесло тепло до наших душ. Ми отримали справжнє задоволення від щирої усмішки та теплого спілкування.

Ліцеїсти в гостях у "Вікторії"