Крок до співпраці

20 листопада 2013 року Миколаївський юридичний ліцей зустрів представників педагогічного та учнівського колективів Одеського юридичного ліцею.

Серед запрошених були: старший оперуповноважений ВКМСД в Одеській області Харченко Анжела Валеріївна, заступник начальника Миколаївського міського управління УМВС України в Миколаївській області Чепко Павло Олексійович, заступник начальника Миколаївського міського управління юстиції Бадалова Ольга Сергіївна, головний спеціаліст управління освіти Миколаївської міської ради Тертиця Інна Григорівна, керівник гуртка «Молодіжна детективна школа» Миколаївського міського Палацу творчості учнів Парамонов Євген Юрійович.

Учні Одеського юридичного ліцею познайомилися з нашим навчальним закладом, відвідали музей Миколаївського юридичного ліцею, спілкувалися з учнями. В актовій залі всіх присутніх привітали директор ліцею Парамонова Тамара Володимирівна, члени клубу «Правовик», які презентували правопросвітницьку діяльність Миколаївського юридичного ліцею. Заступник начальника Миколаївського міського управління юстиції Бадалова Ольга Сергіївна відзначила ефективність співпраці з Миколаївським юридичним ліцеєм у вихованні правової культури дітей. Учень 11-Б класу, член гуртка «МДШ» Марченко Олег повідомив про специфіку навчання, продемонстрував уривки з фільму, які відображають різні заняття юних детективів. Заступник директора з виховної роботи Одеського юридичного ліцею Шиян Тетяна Олександрівна окреслила систему роботи закладу і відзначила спільне в діяльності обох ліцеїв. Керівник добровільного громадського підрозділу «Молодіжна поліцейська академія» Коритнюк Ярослав Олегович зазначив мету, цілі та форми діяльності підрозділу. Класний керівник міліцейського класу Одеського юридичного ліцею представила позакласну роботу учнів, заходи, які проводяться у закладі у співпраці з підрозділами кримінальної міліції, в тому числі весняно-осінні та літні військові збори на базі школи міліції. На завершення заходу вчитель правознавства Миколаївського юридичного ліцею Гращенкова Ірина Олександрівна провела цікаву вікторину для учнів. Заступник начальника Миколаївського міського управління УМВС України в Миколаївській області Чепко Павло Олексійович нагородив представників Одеського юридичного ліцею та керівника клубу «Правовик» Кутир Ганна Сергіївну подяками за проведення активної правопросвітницької роботи серед учнів та дітей дошкільного віку від начальника СКМСД УМВС України в Миколаївській області майора міліції Рурика В.В.

Керівництво Миколаївського юридичного ліцею та представник СКМСД УМВС України у Миколаївській області взяли до уваги систему співпраці Одеського юридичного ліцею з СКМСД УМВС України в Одеській області та обговорили можливість впровадження їхнього досвіду в Миколаївській області.

Крок до співпраці