Зльот-змагання загонів ЮІР-2013

У вівторок, 15 жовтня, учні Миколаївського юридичного ліцею посіли ІІІ місце на районному зльоті-змаганні шкільних загонів ЮІР.

Участь у заході взяли такі учні: Тихнєв І. (10-А), Горобець Є., Набокова К., Корпань А., Партем І., Фетько Ю., Іванець Н., Мартишко М., Остропольський Є., Краснощеко Д., Ганчо О. (8-А) та Дубровіна К. (9-А).

Змагання проводилося у 4 номінаціях. Учасники письмово продемонстрували свої знання Правил дорожнього руху, відповівши майже на усі запитання (18 з 20). Серед юних регулювальників Тихнєв І. отримав найвищий бал. Вміння проїжджати заданий маршрут, виконуючи різні фігури та дотримуючись вимог дорожніх знаків і розмітки показали Іванець Н., Мартишко М. та Остропольський Є. Агітбригада МЮЛ (Горобець Є., Набокова К., Корпань А., Фетько Ю., Партем І.) представила норми безпечної поведінки на вулицях і дорогах.