Інтелектуальна гра ЩО? ДЕ? КОЛИ?

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

У п'ятницю, 11 жовтня, в Миколаївському обласному телецентрі учні Миколаївського юридичного ліцею разом із вчителем історії Варшавською М.Ю. взяли участь в районному етапі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». До складу нашої команди «Феміда» ввійшли учні 8-10 класів: Білий В., Воробйова Д. (8-А),Горожанкіна Ю. (9-А), Гурьєва М. та Лавіденко Д.(10-А). Набравши найбільшу кількість балів за відповіді на питання 2-х блоків («Історія Миколаєва», «Світ навколо мене»), ліцеїсти посіли І місце. Наступна гра, в якій змагалися 4 команди, відбулася у суботу, 12 жовтня. Продемонструвавши гарні знання та творчі вміння, «фемідівці» знову здобули І місце у фіналі міського турніру інтелектуальних ігор на телебаченні «Інтелектуальне асорті». Учасники зізнаються, що перед початком дуже переживали, але гра була настільки цікавою, що на хвилювання не вистачало часу.

Інтелектуальна гра ЩО? ДЕ? КОЛИ?