ВЕЧІР ЗНАЙОМСТВ

У п'ятницю, 27 вересня в нашому ліцеї відбувся «Вечір Знайомств».

Всі учні з нетерпінням чекали на нього. Кожен клас представив свою візитку, в якій презентував таланти учнів та класного керівника. Найбільший інтерес викликали виступи новачків (8-А, 9-А і 10-Б). І вони показали себе справжніми артистами! Найбільше сподобався виступ наймолодших учнів - восьмикласників. Стільки в ньому було злагодженості! А 11-Б продемонстрував результат зразкової підготовки та вдалого виступу на сцені.

Бажаючі взяли участь у вікторині й показали знання про ліцей. Порадувало те, що новачки так само влучно відповідали на питання щодо історії та традицій нашого навчального закладу, як і учні, що провчилися тут декілька років.

Ліцеїсти краще познайомилися один з одним і вже готуються до наступного вечора - Осіннього балу.