Музейний урок

У п'ятницю, 20 вересня до Дня партизанської слави в Миколаївському юридичному ліцеї відбулася чудова зустріч зі старшим науковим співробітником Миколаївського обласного краєзнавчого музею Тетяною Миколаївною Губською.

На зустрічі автор презентувала свої книги «Город мраморных ангелов», «Соль земли. Священнослужители и храмы Николаевщины». У формі інтерактивної бесіди Тетяна Миколаївна розкрила найцікавіші сторінки історії нашого міста, пов'язані з пам'ятниками Некрополя, діяльністю вищого духовенства і духовними подвигами священиків. Йшла мова про новомученика отця Миколая Романовського, протоієрея Віктора Прохоровича Грисенка. Особливу увагу науковий співробітник приділила історії життя миколаївців, похованих на воєнному кладовищі, розповіла ліцеїстам про пам'ятки Миколаєва, що збереглися до наших днів. Добрим словом Тетяна Миколаївна відзначила волонтерську роботу ліцеїстів на Некрополі.

Враження учнів:

«Зустріч взяла мене за душу. Дізналася деталі про наше місто, які раніше не знала».

«Мені стало соромно, що я не знаю історію міста, але зустріч спонукала до пошуку нових матеріалів».

«Враження позитивні, краще пізнали свій край».