«Молодь обирає здоров’я»

Фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров»: гармонія душі та тіла

Учні Миколаївського юридичного ліцею взяли активну участь у районному етапі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров'я», який щорічно проводиться з метою запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі. Аналізуючи результати участі в міському КТС «Рух. Енергія. Здоров'я та краса!» за темою «Єдиноборства», ліцеїсти заглибилися у філософію Давнього Сходу. 5 квітня у Ленінському БТДЮ вони представили літературно-музичну, художньо-спортивну міні-композицію, в основу якої поклали ідею гармонії душі та тіла.

Склад команди «Гармонія» МЮЛ: Старенков Денис, Новицький Владислав/ Багрій Олександр, Савчук Олександра (9-А), Писарєва Аліна (10-А), Свідовий Станіслав (11-А), Дарієнко Діана (11-Б).

Поєднавши у виступі китайську й японську мудрості про життя та здоров'я, енергетику Інь та Ян, свої розуміння спорту, елементи сучасних єдиноборств, учасники команди звернулися до присутніх із закликом:

Гармония - храм философии,

Симфония снаружи и внутр..

Тело, услышав дух, идёт по мудрой траектории.

С собою совладавши - ты достигнешь высоты!

Гармония души и тела...

Душа поёт и можно смело

Парить... Кружится мир вокруг.

В здоровом теле - бодрый дух.

Ты разберись в себе однажды,

Подумай - важно ли, не важно.

В гармонии с собою будь

И продолжай дальнейший путь!

Варто висловити вдячність Багрію О.,  який  вчасно прийшов на допомогу команді, підмінивши товариша (Новицького В.), що напередодні потрапив до лікарні.

Окрема подяка Ісмаїлову Шагіну (9-А) та Чепко Євгену (10-А) за допомогу в представленні композиції учасниками команди ліцею.

На заході були присутні наші фотографи - учениці 10-Б класу Савчук Вікторія та Бондаренко Анна. Вони є авторами розміщених тут фотографій.

Другою частиною фестивалю-конкурсу був конкурс плакатів та фотографій. Ученицями 11-А класу було підготовлено три плакати: «Виховай себе!» (Марциненко Катерина), «Вирости дерево!» (Дементьєва Анастасія) та «Збережи дім!» (Польська Анастасія). Ці роботи стали цікавою трансформацією всім відомого життєвого гасла «Виростити сина, посадити дерево, побудувати будинок». Але, на жаль, вони не були оцінені гідно. У ході численних обговорень фотографії було вирішено представити під спільною ідеєю рівноваги, яка  віддзеркалює гармонію тілесного та духовного. Роботи отримали відповідні назви: «Безмежність» (Писарєва А.), «Стійка рівновага» (Старенков Д.), «Невагомість» (Бондаренко А.). Останнє фото було визнано журі найкращим і відправлено на обласний конкурс.

«Молодь обирає здоров’я»