ЗНО 2022

Зміни в тестах ЗНО з математики

Пробне ЗНО в датах. Останні настанови

Херсонський регіональний центр оцінювання якості освіти (далі Херсонський РЦОЯ0) інформує, що з 05 січня до 22 січня 2022 року на сайті Херсонського РЦОЯО триває реєстрація на пробне ЗНО для всіх, хто бажає ознайомитися з процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання. Інформуємо про те, що:

1, Пробне ЗНО проходитиме 19 березня 2022 року (українська мова; українська мова та література) та 26 березня 2022 року (біологія; географія; історія України; математика; математика (завдання рівня стандарту); фізика; хімія; іноземні мови (англійська, іспанська, німецька, французька) очно в пунктах пробного ЗНО. Обрати можна один або два предмети.

2. Реєстрація вважається завершеною за умови надходження коштів на рахунок Херсонського РЦОЯО - в Особистому кабінеті протягом 5 робочих днів з дня оплати з'являється статус «Сплачено».

3. Вартість пробного ЗНО складає 300 гривень за один предмет. Останній день оплати - 25 січня 2022 року.

4. Результати пробного ЗНО визначатимуться за рейтинговою шкалою 100-200 балів та критеріальною шкалою 1-12 балів з усіх предметів пробного ЗНО, окрім «математики рівень стандарту», де передбачено результат лише за шкалою 1-12 балів.

5. Усі учасники пробного ЗНО після проходження очного пробного тесту в день тестування матимуть можливість зі сторінки Особистого кабінету завантажити тестовий зошит із будь-якого предмета і попрацювати із завданнями самостійно у зручний для них час.

6. Уся інформація, необхідна учасникам пробного ЗНО, буде розміщенана сторінках Особистих кабінетів у такі строки:

10 березня - розміщення запрошення;

19 березня - викладення робочих зошитів з української мови, української мови та літератури;

26 березня - викладення робочих зошитів з усіх предметів;

з 19 до 21 березня - робота Сервісу визначення результатів з української мови, української мови та літератури (учасники мають внести відповіді з української мови, української мови та літератури);

з 26 до 29 березня - робота Сервісу визначення результатів з усіх предметів (учасники мають внести відповіді з опрацьованих ними предметів);
25 березня - оприлюднення результатів пробного ЗНО з української мови, української мови та літератури;

01 квітия - оприлюднення результатів пробного ЗНО з усіх предметів.

Більш докладна інформація вміщена в розділі «Пробне ЗНО-2022» на сайті Херсонського РЦОЯО.

Просимо сприяти поширенню (викладеної вище інформації серед учителів/викладачів, класних керівників, кураторів груп закладів професійної, професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти з метою донесення до відома учнів 10-11 класів, учнів (слухачів, студентів), що дасть можливість добувачам освіти успішно зареєструватися для участі у пробному ЗНО та стати його учасником у 2022 році.

ОНЛАЙН-КОНСУЛЬТАЦІЯ для 11- класів

На YouTube-каналі Українського центру оцінювання якості освіти з 18 січня по 28 січня триватиме серія прямих ефірів про ЗНО з суспільно-гуманітарних предметів.

· 18 січня о 15:00 відбудеться пряма трансляція про тестування з англійської мови;

· 19 січня  о 15:00 з німецької мови;

· 20 січня  о 15:00 з іспанської мови;

· 21 січня  о 15:00 з французької мови;

· 27 січня  о 15:00 з української мови і літератури;

· 28 січня  о 15:00 з історії України.

Представники УЦОЯО розповідатимуть про те, на що варто зважати, готуючись до тестування. Фахівці відділу змісту суспільно-гуманітарних навчальних предметів зупиняться на окремих компетентнісних завданнях тестів із цих дисциплін.

Щодо термінів надання в ліцей документів для реєстрації на ЗНО-2022

До уваги УЧНІВ та БАТЬКІВ учнів 11-х класів! Нагадую : з 01.02.2022 розпочалася реєстрація на ЗНО! На консультації ми обговорювали, що на цей час вже всі з Вас мали визначитися з предметами, щоб вчасно зареєсруватися, підготувати пакет документів та здати його в ліцей для відправки до ХРЦОЯО. Прошу до 14 лютого зареєструватися на ЗНО - сайт Українського центру оцінювання якості освіти https://testportal.gov.ua/ (обов.язково перевірити по буквам правильність записів у картці) та надати у файлі необхідні документи класним керівникам:
1)реєстраційну картку, яку Ви отримаєте під час реєстрації та роздрукуєте на принтері
2) ОДНУ(змінилися правила в кінці січня) фотокартку 3х4(НОВУ - не з дитячого садочку)
3) якісну ксерокопію паспорту.

В ліцеї ці документи ретельно перевіряються ще декілька раз, з.ясовуються проблемні питання і до кінця тижня (до 18 лютого - щоб був час вирішити питання, якщо будуть проблеми з відправленими документами ) документи відправляються до Херсонського РЦОЯО. Прошу відповідально підійти до вирішення даного питання, адже це в Ваших інтересах !!! Дякую за розуміння !!!