ДПА 2020

Календар закінчення 2019-2020 навчального року - для батьків та учнів 11 класів

Загальна інформація про ДПА 2020

ДПА 2020 (бажання учнів)

Шановні випускники та батьки випускників 11 класів, відповідно до рекомендацій МОН щодо ДПА Вам надається можливість обрати один з варіантів: 1).Пройти ДПА у формі ЗНО, 2) Пройти ДПА в ліцеї (якщо у Вас є зазначені у Порядку проведення ДПА підстави) і В  Цих двох варіантах результати ДПА будуть внесені у додаток до документу про ПЗСО  3). Відмовитися від ДПА - у додатку буде запис ЗВІЛЬНЕНА(НИЙ) За розпорядженням МОН адміністрація ліцею зобов'язана у найкоротші терміни зібрати інформацію про тих хто планує складати ДПА (1 і 2 варіант) та видати документи про освіту тим, хто обрав 3 варіант - без ДПА.   Для цього просимо всіх Вас до 24 червня заповнити дану ГУГЛ-ФОРМУ (якщо ДПА не обираете, то третє питання треба обрати ІНШЕ та записати ЖОДНОГО). Учням, які планують складати ДПА, додатково необхідно надіслати відповідну ЗАЯВУ  щодо підтвердження бажання пройти ДПА:
Заява має бути від повнолітніх здобувачів або від одного з батьків чи інших законних представників неповнолітніх. Таку заяву можна подати до закладу особисто або надіслати скан-копію електронною поштою. Сподіваємося на Вашу оперативність!