"Я маю право"

Довідка боржника
Домашнє насилля
Миколаївська обласна державна адміністрація
На що має право покупець
Несплата аліментів
Регіональний план заходів
Розпорядження кабінету міністрів
Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати
Указ президента
Що таке спір
Що таке хабар
Я маю право
Як оформити закордонний паспорт
Якщо зазнали насильства в сім'ї
Я маю право

28 жовтня цього року став для навчальних закладів знаковим. До Миколаївського юридичного ліцею завітала адміністрація університету. Гості відвідали учбові кабінети, ознайомилися з навчальним процесом, цікавилися матеріальною базою, знайомилися з учнями та їх наставниками. Під час зустрічі було обговорено стратегічні питання спільних наукових досліджень, культурних заходів, академічної мобільності учнів, а також підписано угоду про співпрацю між навчальними закладами. Щиро дякуємо за співпрацю – директору Тамарі Володимирівні Парамоновій.
alt

Розпочинаємо взаємне співробітництво у сфері надання безоплатної первинної правової допомоги з Другим миколаївський  місцевий центром з надання БВПД. Сьогодні знайомилися з роботою центру учні 10-А класу. Особливості своєї діяльності презентував АДВОКАТ. Інформація була цікавою та корисною для учнів, які обирають майбутню професію.
alt

3 жовтня з роботою Другого миколаївського місцевого центру ознайомлені учні 9-Б класу Миколаївського юридичного ліцею.

Гостем заходу стала старший інспектор відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Поліція Миколаївської області  Наталія Бойко.

Під час свого виступу вона ознайомила підлітків з поняттям булінгу та його наслідками, розповіла про відповідальність за скоєння правопорушень та злочинів, а також про сучасні можливості поліції у боротьбі з ними.

alt

Учні Миколаївського юридичного ліцею взяли участь у Всеукраїнському конкурсі малюнку і твору серед школярів на тему "Правосуддя"

4 жовтня до Другого миколаївського місцевого центру з надання БВПД завітали учні 9 класу нашого ліцею, які ознайомилися з організацією роботи центру, особливостями роботи його відділів та підставами для отримання громадянами безоплатної правової допомоги.

Суддя Ленінського районного суду Олег Ігорович Кирилицею розповів дітям про специфіку роботи судді, коротко ознайомив зі структурою судової влади в Україні та вимогами для тих, хто в подальшому хотів би одягти суддівську мантію.